Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Tablica kredowa dla dzieci - niezawodny sposób na nudę
Tablica kredowa dla dzieci - niezawodny sposób na nudę

Tablica kredowa dla dzieci - niezawodny sposób na nudę

Choć prawdą jest, że w czasie deszczu dzieci się nudzą, uczucie znużenia pojawia się u naszych pociech znacznie częściej i wcale nie zależy od pogody. Maluchom nie pomagają również coraz atrakcyjniejsze gadżety elektroniczne czy wyszukane zabawki interaktywne. Są to obecnie mało skuteczne sposoby na nudę dla dzieci. Naszym zdaniem warto je zachęcić do samodzielnej zabawy i kreatywności. Pomocna będzie tablica kredowa dla dzieci.

Tablica kredowa na ścianę – prosta forma i wiele możliwości

W pokoju każdego dziecka zajdzie się dodatkowe miejsce na ścianie, w którym może zawisnąć tablica kredowa samoprzylepna. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie pozwalające na stworzenie w zaledwie kilka chwil ciekawej i atrakcyjnej dekoracji dziecięcego pokoju. Wykonana z folii PCV tablica kredowa nie wymaga inwazyjnego montażu, a unikalny klej typu DOT umożliwia odklejenie i ponowne naklejenie tablicy w razie nieprawidłowego przyklejenia. Tablica kredowa na ścianę ma czarny kolor, jej piaskowa faktura do złudzenia przypomina klasyczną szkolną tablicę. Łatwo więc po niej pisać lub rysować kredą bądź specjalnymi markerami kredowymi.

Dzieci uwielbiają testować możliwości, jakie daje tablica kredowa. Można bowiem wielokrotnie z niej korzystać, zmazując rysunki i zastępując je nowymi. Tablica szybko stanie się miejscem prac plastycznych malucha, a dzieciom w wieku szkolnym pomoże w samodzielnym opanowaniu kaligrafii. Trudno określić, czy tablica służy w tym przypadku do nauki, czy nadal do zabawy.

Tablica kredowa – sposób na nudę dla dzieci

Dzięki tablicy kredowej dla dzieci ich zabawy staną się bardziej urozmaicone. Zabawa w szkołę będzie bardziej atrakcyjna, jeśli tuż obok znajdzie się tablica o właściwościach zbliżonych do tej „prawdziwej”. Dzieci chętnie zagrają też z rodzeństwem w proste gry typu kółko-krzyżyk, a te starsze mogą ją wykorzystać na zabawę w kalambury. Niezależnie od tego, czy Państwa pociecha jest miłośnikiem nieszablonowych prac plastycznych, czy pełnym skupienia estetą, rysowanie po tablicy z pewnością sprawi mu frajdę. Dodatkowo w ten sposób maluchy poprawiają swoje zdolności manualne, rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Zabawa tablicą kredową to najlepszy sposób na nudę dla dziecka. Prostota oraz niski koszt tego rozwiązania sprawia, że jest to łatwo dostępny produkt o uniwersalnym przeznaczeniu.

Tablica kredowa do pokoju dziecka – dekoracyjny element wystroju wnętrza

Dzieci podobnie jak dorośli zwracają uwagę na estetykę swojego otoczenia. Dlatego przygotowaliśmy dla nich kilka wariantów tablicy kredowej. Ich kształty nawiązują do stylistyki dziecięcego pokoju. Naklejki tablicowe o kształcie dinozaurów, jeżyków, balonów, chmurek czy domków mocno rozpalają wyobraźnię najmłodszych. Takie tablice kredowe prezentują się bardzo efektownie, co dodatkowo zachęca maluchy do pracy twórczej.

Samoprzylepna tablica kredowa dla dzieci to prosty sposób na to, by przekształcić ścianę w powierzchnię do zabawy. Dzięki dostępnym w naszym sklepie wzorom zyskają Państwo atrakcyjną dekorację pokoju dziecka.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl