Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Naklejki na przyprawy

Jeżeli gotowanie to Twój codzienny obowiązek, z pewnością używasz mnóstwa przypraw. Przy pomocy oferowanych przez nasz sklep naklejek na słoiczki z przyprawami możesz je teraz w łatwy sposób podpisać. Dzięki temu prostemu trikowi nie zrobisz niepotrzebnego bałaganu i już nigdy nie będziesz tracić czasu na poszukiwania właściwej przyprawy. Unikniesz pomyłki i zaoszczędzisz czas, a Twoja półka z przyprawami będzie się świetnie prezentować.

Czytelne etykiety na przyprawy

Dostępne w naszym sklepie naklejki na przyprawy są bardzo przejrzyste i czytelne. Optymalny rozmiar i wysoka jakość wodoodpornego nadruku sprawia, że nawet w pośpiechu odczytasz etykietę. Co ważne, zaprojektowaliśmy je w taki sposób, by pasowały do standardowych słoiczków na przyprawy. Nasze zestawy naklejek liczą nawet 150 pozycji. Możesz nakleić je nie tylko na przyprawy, ale również na pojemniki z najważniejszymi produktami spożywczymi.

Etykiety sprawdzą się zarówno, kiedy rozpoczynasz swoją przygodę z gotowaniem, jak i wtedy, gdy czujesz się w kuchni jak ryba w wodzie. Jest to produkt, który docenią nie tylko kucharzy-amatorzy, ale również doświadczeni profesjonaliści. Dlatego polecamy je także do lokali gastronomicznych, restauracji czy food trucków.

Czarno-białe naklejki na przyprawy

Naklejki na słoiczki utrzymane w stylistyce czarno-białej zachwycają swoją praktycznością. Wyraźna biała czcionka lub symboliczne grafiki ułatwiają rozpoznanie konkretnej przyprawy. Ta przyjazna użytkownikom stylistyka pasuje równocześnie do dowolnego stylu kuchennej aranżacji. Ma to znaczenie w sytuacji, gdy Twoje przyprawy stoją na widoku np. na specjalnej półeczce lub bezpośrednio na kuchennym blacie. Duży 150-elementowy zestaw naklejek wystarczy do opisania wszystkich produktów sypkich używanych w Twojej kuchni.

Kolorowe naklejki na słoiczki

Dzięki kolorowym etykietom na przyprawy w Twojej kuchennej szafce zapanuje ład i porządek. Okrągłe naklejki na słoiczki z przyprawami wyróżniają się symboliczną fotografią opisywanego produktu i widoczną z daleka czcionką. Oferowane przez nas kolorowe naklejki będę pomocne zwłaszcza dla osób, które mają problemy ze wzrokiem. Uniwersalna, a zarazem nienachalna estetyka etykiet doskonale wpisuje się w klimat zarówno nowoczesnej, jak i klasycznej kuchni. Zestaw kolorowych naklejek zawiera aż 150 etykiet, które z pewnością znajdą zastosowanie w Twojej kuchni bądź spiżarni.

Etykiety na przyprawy – DIY

Wszystkim tym, którzy łączą pasję do gotowania z ciągutkami artystycznymi, polecamy dodatkowe etykiety w postaci nalepek bez podpisu. Już teraz możesz własnoręcznie wykonać etykiety zgodnie z własnym projektem! Nawet jeśli nie masz zdolności manualnych ani plastycznych, taki zestaw przyda Ci się, kiedy w Twojej kuchni pojawi się oryginalna mieszanka przypraw. Wystarczy napisać nazwę przyprawy specjalnym pisakiem, by trwale oznaczyć nowy nabytek. Zapasowe puste etykiety przydadzą się w każdej kuchni.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych etykiet na przyprawy.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl