Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Markery i pisaki

Markery i pisaki najwyższej jakości

Jednym z najniezbędniejszych przyborów – i to nie tylko w biurze – są niewątpliwie markery. Często trudno o przyrządy tego typu w dobrej jakości i z możliwością długotrwałego użytkowania. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo markery, które pozwolą się cieszyć dobrą jakością tuszu przez bardzo długi czas.

Dla każdej branży, do każdego materiału...

Markery permanentne to zdecydowany must-have w wielu branżach. Wykorzystywane są w wielu miejscach, poczynając od biura, przez stolarnię, po plac budowy. Markery, które mogą znaleźć Państwo na naszej stronie, są trwałe i wyróżniają się wysoką jakością tuszu. Wybierając marker czarny z dwoma różnymi końcówkami, możemy mieć pewność, że posłuży on nam w każdej sytuacji. Możliwość opisywania płyt CD czy pisania po bardzo różnych rodzajach materiałów jak drewno czy szkło ułatwi nam wiele codziennych lub zawodowych czynności. Rozróżnienie grubości markera pozwoli na pisanie dużych i wyraźnych liter, ale też małych i czytelnych słów.

Nie tylko czarne

Markery permanentne w naszym sklepie to nie tylko kolor czarny. Marker biały posłuży nam w wielu sytuacjach i na różnych materiałach z równą skutecznością, co czarny, z tym że widoczny będzie na powierzchniach, gdzie czarny marker może sobie nie poradzić. Niezmywalny i nieblaknący, będzie stanowił niezbędny przybór w Twoim domowym lub firmowym piórniku.

Nowsze, zdrowsze, lepsze

Coraz częściej stosowane w szkołach, ale też poza nimi, pisaki do tablicy magnetycznej to również ważny element w asortymencie naszego sklepu. Technologia, która umożliwia ścieranie tuszu z tablic, zaoszczędzi nam dużo pyłu, powstającego przy stosowaniu zwykłej kredy na zwykłych tablicach. Kreda, która źle wpływa na drogi oddechowe, chociażby nauczycieli, coraz częściej skutecznie zostaje wypierana przez markery do tablic, które są zdrowsze, ale też dużo praktyczniejsze. Używanie czarnych markerów na białych tablicach świetnie sprawdza się w klasach, gdzie nawet z najdalszych części sal lekcyjnych wszystko na tablicy magnetycznej jest dobrze widoczne i czytelne. Markery tego typu zdobywają zaufanie coraz szerszych kręgów nauczycieli, ale również odnajdują się świetnie w różnego rodzaju biurach, firmach reklamowych, na konferencjach czy spotkaniach szkoleniowych.

Nowoczesne rozwiązanie dla szkół i firm

Pisaki i markery to niepozorne, ale bardzo potrzebne narzędzia w szkołach i różnego rodzaju branżach. Wykorzystywanie tablic magnetycznych jest ogromnym krokiem naprzód w unowocześnianiu szkół oraz czynieniu ich bardziej przyjaznymi dla uczniów i nauczycieli. Dlatego trudno wyobrazić sobie klasy w szkołach bez odpowiednich pisaków do tych tablic. Przydatność markerów permanentnych doceni za to jeszcze szersza grupa użytkowników, szczególnie gdy będą mieli okazję skorzystać z tego typu markerów najwyższej jakości. Nasz sklep oferuje produkty oparte o najwyższe standardy, dlatego z uwagą dobieramy odpowiednie produkty zaufanych marek do naszego sklepu. Zapewniamy ich wysoką jakość i trwałość.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl