Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Organizacja pracy – poznaj planer magnetyczny
Organizacja pracy – poznaj planer magnetyczny

Organizacja pracy – poznaj planer magnetyczny

Dobra organizacja pracy w domu ma ogromne znaczenie. Dotyczy to zarówno obowiązków domowych, jak i zawodowych! Zapisywanie poszczególnych zadań do wykonania zmniejsza ryzyko, że o czymś zapomnimy. Sprzyja również wprowadzeniu do życia regularności oraz pożytecznej rutyny. Dodatkowo staranne planowanie czasu pomaga go zaoszczędzić! Warto więc sięgnąć po odpowiednie narzędzia, które ułatwiają planowanie. Jedno z nich to planer magnetyczny do umieszczenia na lodówce!

Magnetyczny planer na lodówkę dla miłośników prostych rozwiązań

Czasami tradycyjne rozwiązania okazują się najkorzystniejsze. Oczywiście aktualnie mamy do dyspozycji wiele elektronicznych narzędzi, w których można zapisywać różne zadania, jednak przecież nie każdy potrafi przestawić się na taki tryb planowania. Ponadto wszelkie aplikacje czy elektroniczne notatniki są dostępne tylko podczas korzystania z komputera lub telefonu. Osoby chcące tego uniknąć, bez wątpienia docenią magnetyczny planer na lodówkę. To chyba najprostsza możliwa opcja. Wystarczy rozpisać na nim zadania, a następnie powiesić w wyznaczonym miejscu. I gotowe!

Dlaczego planer na lodówkę to strzał w dziesiątkę?

Przede wszystkim dlatego, że planer magnetyczny na lodówkę zawsze znajduje się w doskonale widocznym miejscu. Właśnie do kuchni kierujemy zwykle pierwsze kroki o poranku, co oznacza, że szybko sprawdzimy, co nas czeka danego dnia czy też w najbliższym czasie. Zresztą do tego pomieszczenia z pewnością udamy się jeszcze kilkukrotnie przed nadejściem wieczora, więc nic nie umknie naszej uwadze. Co ważne, najlepiej zamocować planer na wysokości wzroku, czyli na górnej części lodówki. W ten sposób stanie się idealnie widoczny!

Planer ścienny ze ścieralną powłoką

Nowoczesny planer na lodówkę to niekoniecznie wersja papierowa. Obecnie na rynku, a także w naszej ofercie, znajdują się modele z powłoką z błyszczącego laminatu, na którym można pisać za pomocą ścieralnych flamastrów. To niezwykle wygodny w użytkowaniu produkt, który umożliwia modyfikację zapisów w dowolnej chwili. Musimy też wspomnieć, że taki planer to produkt wielokrotnego użytku. Wystarczy, że zmyjemy stare zapiski, a posłuży nam bez zarzutu przez kolejne miesiące. Bez wyrzucania zużytych kartek czy tworzenia nieczytelnych skreśleń.

Planer miesięczny na lodówkę umożliwiający przejrzyste zapisy

Planer miesięczny na lodówkę dostępny w naszym sklepie ma bardzo przejrzystą szatę graficzną, duże okienka oraz sporo wolnej przestrzeni umożliwiającej dodatkowe zapiski. Poszczególne dni wyróżniono kolorami, poza tym można z powodzeniem korzystać również z wielobarwnych markerów. Duże rozmiary planera sprawiają, że jest czytelny, a zapisywanie na nim notatek to żaden kłopot.

Wierzymy, że organizacja pracy w domu z planerem ściennym czy też w wersji do umieszczenia na lodówce, stanie się nie tylko łatwa, ale i przyjemna. Wiemy, że organizacja obowiązków zawodowych lub domowych to niemałe wyzwanie, warto więc je nieco ułatwić! Zachęcamy do sprawdzenia planerów oraz innych propozycji z naszego sklepu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl